SZLIFIERKI ORBITALNE BRUSA AND GARBOLI LT 130 S

Art. nr. 1198
ProducentBRUSA AND GARBOLI
Model/typ maszynyLT 130 S
Rok produkcji1991
Kategoria maszynSZLIFIERKI ORBITALNE
Lokalizacja

Gorzów Wlkp.

Warunki dostawy

ODBIÓR WŁASNY

Koszt dostawy

pokrywa kupujący

Typ uruchomienia

do uzgodnienia

Opis
Uwagi

Szlifierka orbitalna do drewna z okrągłymi prętami - LT 130 S.
Szlifierka orbitalna do drewna z okrągłymi prętami - LT 130 S.
Szlifierka do prętów okrągłych

Orbitalna linia szlifierska z taśmami ściernymi, składająca się z 2 jednostek LT130, odpowiednia do szlifowania i wykańczania PROSTYCH elementów o okrągłym, owalnym, eliptycznym lub nieregularnym przekroju z drewna, bambusa, rattanu, plastiku i metalu.

Pierwsza jednostka jest wyposażona w paski szlifierskie do operacji szlifowania, natomiast druga jednostka ma paski szlifujące do operacji wykończeniowych.

Jestem. linia nadaje się do części o max. średnica 127 mm. i jest wyposażony w podwójny przedni / tylny system podawania SELFCENTERING, do części stożkowych i kształtowych o min. długość 670 mm ..

Szczególnie nadaje się do szlifowania, przygotowania do malowania i lakierowania karniszy, prostych uchwytów do narzędzi rolniczych, poręczy, sprzętu sportowego, elementów mebli, masztów i masztów do łodzi.

Oba urządzenia mają paski ścierne nr 2 - wymiary 2000 x 120 mm.

Zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami możliwe jest również dostosowanie takiej automatycznej linii za pomocą dodatkowego wyposażenia lub maszyn specjalnego przeznaczenia do dalszych procesów, które zostaną zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane przez naszą firmę do wykonywania takich zadań.
Bjphiqkmr7

Kontakt

Brak przypisanych parametrów technicznych maszyny

Inne maszyny w kategorii SZLIFIERKI ORBITALNE